Zegar biznesu

Odliczamy czas do otwarcia pierwszego e-biznesu

10 wskazówek dotyczących zielonej energii w budownictwie

Budownictwo to szybko rozwijająca się branża, która często wiąże się z wysokim poziomem hałasu, ograniczonym dostępem i użyciem ciężkich maszyn. Budowa nowych budynków lub renowacja starszych oznacza, że muszą one być od początku energooszczędne, aby uniknąć odpadów i jak najlepiej wykorzystać zasoby naturalne.

Wdrożenie zielonej energii na podstawie certyfikatu Well

Pierwszym krokiem w tym kierunku jest sprawdzenie, w jaki sposób można wdrożyć ekologiczne praktyki budowlane w trakcie budowy. W firmie JW-A omówimy niektóre zmiany, jakie można wprowadzić w swojej firmie, aby zmniejszyć zużycie energii związane z budową.

Omówimy sposoby obniżenia kosztów operacyjnych poprzez zarządzanie jakością powietrza w pomieszczeniach, energię odnawialną i zrównoważony projekt terenu, a także sposoby planowania z wyprzedzeniem, aby upewnić się, że projekt będzie działał wydajnie bez uszczerbku dla jakości lub kosztował więcej niż powinien.

Planuj z wyprzedzeniem dla efektywnego projektowania strony

Lokalizacja nowego budynku może dyktować wiele z jego zużycia energii. Jeśli budynek znajduje się w obszarze, gdzie jest duży ruch uliczny lub zanieczyszczenie powietrza, może zużywać dużo energii, aby utrzymać czyste i czyste powietrze. Tak działający certyfikat WELL ma szanse się szybko przyjąć.

Na przykład, jeśli budynek znajduje się w mieście, jest prawdopodobne, że w pobliżu będzie miała miejsce budowa i rozbiórka. Jeśli dzieje się to w pobliżu placu budowy, będzie to wymagało dużo energii, aby utrzymać miejsce czyste. Aby utrzymać budowę w czystości i wydajności, możesz rozważyć przeniesienie miejsca budowy w mniej uczęszczane miejsce.

Warto również zaplanować rodzaje materiałów budowlanych, których będziemy używać. Budynek wykonany z lekkich materiałów, które wymagają minimalnej ilości energii do budowy może być bardziej energooszczędny niż ciężki budynek o tej samej powierzchni.

Zainstaluj panele słoneczne do wytwarzania energii na miejscu

Jednym z najłatwiejszych sposobów na obniżenie kosztów i zmniejszenie zużycia energii jest zainstalowanie na placu budowy systemu paneli słonecznych. Panele słoneczne mogą wygenerować około 3,5 kilowata energii, co wystarcza do zasilenia około trzech przeciętnych amerykańskich domów. Certyfikat Well w praktyce też może zostać uzyskany.

Wiele firm oferuje opcje finansowania, więc można pożyczyć pieniądze pod wartość tej energii elektrycznej. Większość stanów ma różne programy motywacyjne, więc ważne jest, aby sprawdzić specyfikę swojego stanu przed sfinalizowaniem planu.

W zależności od tego, gdzie znajduje się Twój budynek, możesz również być w stanie generować część własnej energii. Może to obniżyć miesięczne koszty użytkowania.

Share: Facebook Twitter Linkedin