flipchart cena

Jakie zalety mają biurowe flipcharty?

Nowoczesne flipcharty mają bardzo wiele zalet, dlatego też coraz więcej firm decyduje się na ich zakup. Jeszcze kilka lat temu akcesoria tego typu wykorzystywane były wyłącznie przez duże firmy korporacyjne. W dzisiejszych czasach wysokiej jakości flipchart, spotkać można nie tylko w mniejszych firmach, ale również w mieszkaniach prywatnych.

flipchart cena

Jakie są zalety flipchartów?

Flipcharty wykorzystywane są przez wiele firm do lepszej organizacji pracy i odpoczynku. Jest to doskonałe narzędzie, dzięki któremu można znacząco podnieść efektywność w pracy. Dużym atutem flipchartów jest także ich mobilność. Dostępne na półkach sklepowych konstrukcje nie są ciężki, dlatego też nie ma nawet najmniejszych problemów z ich transportem i użytkowaniem. Większe modele bardzo często wyposażone są w zaawansowane konstrukcje na kółkach. Opisując największe zalety warto wspomnieć także o konkurencyjnej cenie i dużej dostępności.

Moda na tablice flipchart magnetyczne

Najlepszymi parametrami użytkowymi mogą pochwalić się flipcharty magnetyczne. Wykonane są one z wytrzymałej pilśni, dlatego też można z ich dobrodziejstwa korzystać przez wiele lat. Flipchart magnetyczny może być montowany nie tylko w pionie, ale również w poziomie. Na rynku dostępne są modele przeznaczone do pisania kredą, jak i również można znaleźć modele do zawieszania kartek za pomocą magnesów. Wysokiej klasy sprzęt można kupić już od 250 zł. Pamiętać należy jednak o tym, że nie w każdym zestawie dostępne są magnesy, dlatego też trzeba je oczywiście dokupić oddzielnie.

Flipcharty w okazyjnych cenach kupisz w tym sklepie