Zegar biznesu

Odliczamy czas do otwarcia pierwszego e-biznesu

Dlaczego dzierżawa ekspresu do kawy jest tak korzystna?

Ostatnimi czasy niezwykle popularną formą wyposażania biur czy też lokali gastronomicznych w ekspresy do kawy, stało się ich dzierżawienie. Na czym dokładnie polega dzierżawa ekspresu do kawy https://horecaservice.pl/content/15-wypozyczalnie-ekspresow-do-kawy, a także czy jest to opłacalne?

Na czym polega dzierżawa ekspresu do kawy?

Ekspresy do kawy, choć są urządzeniami niezwykle wygodnymi w codziennym ich używaniu, to jednak mają to do siebie, że są nie tylko bardzo kosztowne w zakupie, lecz również w eksploatacji. Ich wysoka cena, wraz z dużymi kosztami wynikającymi ze zużywanej kawy, a także częste serwisy, a nawet naprawy powodują, że szuka się innego wyjścia na posiadanie takiego sprzętu. Na pomoc przychodzi dzierżawa, która nie tylko jest znacznie tańsza, lecz również zapewnia w pełnym wymiarze serwisowanie i dostarczanie kawy.

Czy dzierżawienie ekspresu do kawy jest opłacalne?

Rzecz jasna trzeba się liczyć z tym, że taka dzierżawa również nieco kosztuje. Nie jest to jednostkowy wydatek, lecz regularne opłacanie urządzenia i spraw z nim związanych. Jak jednak łatwo się przekonać, jest to znacznie wygodniejsze, a co najważniejsze korzystniejsze z punktu widzenia ekonomicznego. Dzierżawa nie tylko wychodzi korzystniej ekonomicznie, lecz również przez cały czas zapewniane jest działanie urządzenia, ponieważ w razie jego serwisu lub naprawy, dzierżawca dostarcza nowy, zastępczy egzemplarz, zachowując ciągłość posiadania urządzenia przez klienta.

Share: Facebook Twitter Linkedin