firmowy wyjazd integracyjny pod krakowem

Imprezy firmowe w Krakowie – ciekawe pomysły

firmowy wyjazd integracyjny pod krakowem

W czasie imprez integracyjnych zorganizowanych na neutralnym gruncie można bliżej poznać współpracowników, dowiedzieć się kto ma skłonność do ryzyka, a kto za kim „skoczy w ogień”. Wystarczy tylko odpowiednio dobrać temat i miejsce imprezy. Wiele możliwości oferuje Kraków.

Imprezy firmowe w Krakowie – hazardowe party dla pracowników

Jednym z pomysłów na imprezy integracyjne w Krakowie może być pójście do kasyna. Każdy z uczestników otrzymuje limitowaną ilość żetonów. W czasie gry można zaobserwować kto ma żyłkę hazardzisty, a kto jest zachowawczy w swoim postępowaniu. Taka wiedza może przydać się w zawodowych sytuacjach.

Imprezy firmowe w Krakowie – rozgrywki wojenne

Środowisko zawodowe jest czasem jak swego rodzaju poligon. Jest kapral i są jego żołnierze, tworzą się grupy, które wzajemnie się wspierają i takie, które podkładają sobie kłody pod nogi. Dla takiej zbieraniny osobowości odpowiednim miejscem na organizację imprez integracyjnych jest pole painballowe w Krakowie. Można wybierać spośród wielu scenariuszy gry, w których pracownicy będą musieli ze sobą współpracować, aby osiągnąć cel. Gra pokazuje determinację, ale przede wszystkim jest źródłem świetnej rozrywki i integracji w grupie.

Strzelnica może być także ciekawym miejscem organizacji imprez firmowych w Krakowie. Atmosfera rywalizacji drużynowej przy tarczach strzelniczych pozwoli zbudować lepszą atmosferę i team. Na strzelnicy można skorzystać z pomocy instruktorów, którzy objaśnią posługiwanie się bronią i pokażą jak wykonać precyzyjny strzał. Taka impreza integracyjna na pewno na długo zapadnie w pamięci uczestników.